معرفی کلی
با سلام خدمت شما کاربران گرامی
این بخش درنظر دارد تا با ارائه ی اطلاعات و خدمات مفید نقش کوچکی در رشد بالندگی اقتصادی کشور گام های کوچک اما با بهره برداری بزرگ و استوار بردارد تا رشد اقتصادی کشور را تکیه به نیروهای متخصص و جوان این کشور بنماید تا به اهداف تعیین شده ی اقتصاد مقاومتی دست یابد شما میتوانید دراین بخش تا حد ممکن نیازهای اقتصادی خود را تا حد امکان بر طرف نمایید و اطلاعات علمی ومورد نیاز اقتصادی را تا حد ممکن بالا برید دادن مشاوره ی اقتصادی اطلاعات و برآوردهایی مورد نیاز شروع موفقیت آمیز شغل هایی که درنظردارید به شما داده خواهد شد طرح کسب و کارهای نو و قابل اجرا به همراه طرح های توجیهی دقیق نوشته طبق درخواست شما برای تان نوشته خواهد ش همه ی این کارها قسمت کوچکی از خدمات ما میباشد که سعی خواهیم کرد آنها را دقیق درست ارایه نماییم مطمئمن باشید خدمات جدیدتری هرچند وقت یکبار به این بخش اضافه خواهد شد

جدیدترین خدمات اقتصادی


مشورت اقتصادی کسب و کار

شما میتوانید با مراجعه به این صفحه سئوالات و نکات اقتصادی و مدیریتی کسب  و کار خود را از ما درخواست نمایید،در قیمت مشاوره اول رضایت شما ملاک قرار خواهد رفت

23 اردیبهشت 1395

نوشتن طرح کسب و کار

طرح کسب یا طرح تجاری برنامه ریزی برای موفقیت درهرشغلی میباشد . شما میوانید به با چند کلیک یک طرح کسب و کار دقیق برای خود داشته باشید .

23 اردیبهشت 1395

نوشتن طرح توجیهی

برابرد و آینده نگری دقیق و واقع بینانه برای پیشبرد اهداف کسب و کارشما . شما  میتوانید ازاین طریق درخواست طرح توجیهی خود را بنمایید.

23 اردیبهشت 1395

اقتصاد خانواده

با مدیریت مخارج خود مشکلات اقتصادی خود را به حداقل برسانید. باوروبه درخواست زیر نکات کلیدی مدیریت اقتصادی مخصوص خود را ازما دریافت نمایید .

23 اردیبهشت 1395